Dawid Pantak

radca prawny

Pomagam przedsiębiorcom wygrywać przetargi. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych. Posiadam bogate doświadczenie w skutecznej pomocy i doradzaniu wykonawcom ubiegającym się o udzielenie zamówienia publicznego, w tym w reprezentowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą
[Więcej >>>]

Złóż odwołanie Złóż przystąpienie

O blogu

Jeżeli zajrzałeś na mój blog, to znaczy, że interesuje Cię postępowanie przed Krajową Izbą Odwoławczą. Być może wygrałeś przetarg, a Twój konkurent próbuje podważyć wybór Twojej oferty. Niewykluczone, że jesteś (lub byłeś) w sytuacji odwrotnej – przez błąd zamawiającego zostałeś pozbawiony możliwości realizacji zamówienia. A może jesteś pracownikiem zamawiającego i właśnie wpłynęło do Ciebie odwołanie któregoś z wykonawców?

Celem tego bloga jest wyjaśnienie najważniejszych reguł, jakimi rządzi się postępowanie przed Krajową Izbą Odwoławczą. Moim zadaniem jest również pomóc Ci, żeby cały proces ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego przebiegał bezpiecznie oraz zakończył się sukcesem.

Jeżeli jesteś więc przedsiębiorcą, który ubiega się o udzielenie zamówienia lub pracownikiem spółki odpowiedzialnym za złożenie oferty w postępowaniu przetargowym lub pracownikiem zamawiającego albo z jakiegokolwiek innego powodu interesujesz się procesem udzielenia zamówienia publicznego i postępowaniem przed Krajową Izbą Odwoławczą, to ten blog jest skierowany właśnie do Ciebie.